📈 Pozycjonowanie stron internetowych

Chcesz by Twoja witryna wyświetlała się na topowych pozycjach w Google? Postaw na pozycjonowanie stron internetowych z SEMBIT! Kompleksowo podchodzimy do każdej strony – zadbamy o aspekty techniczne, unikalne treści i działania w otoczeniu sieciowym Twojej witryny. Sprawdź szczegóły i zamów usługę pozycjonowania stron WWW już dziś!

Pozycjonowanie stron WWW – dlaczego warto?

Pozycjonowane stron WWW, zwiększające widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania to klucz do sukcesu w marketingu internetowym. Strony WWW na pierwszym miejscu w Google zgarniają aż 30% całego ruchu na dane zapytanie – a ponadto ruch ten konwertuje 10 razy lepiej, niż z social media! Organiczne wyniki wyszukiwania przyciągają też więcej użytkowników, niż płatne reklamy Google Ads – szacuje się, że aż 80% osób korzystających z Google ignoruje reklamy w wyszukiwarce.

Jak osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach? Jedyny skuteczny sposób to regularne, długofalowe działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych (SEO). Na czym one polegają?

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron WWW to szereg działań, prowadzących do poprawy widoczności witryny w wyszukiwarkach. Na pozycjonowanie składa się m.in.:

  • optymalizacja techniczna strony – dostosowanie jej do wymagań wyszukiwarek,
  • copywriting, czyli unikalne treści zoptymalizowane pod kątem fraz kluczowych,
  • linkbuilding – budowanie otoczenia sieciowego witryny poprzez pozyskiwanie linków prowadzących do strony.

Jak widać pozycjonowanie stron internetowych jest złożone i czasochłonne – dlatego najlepiej zlecić je profesjonalistom.

Pozycjonowanie stron internetowych – jak działamy?

Jak przebiega pozycjonowanie stron internetowych w SEMBIT? Zaczynamy od audytu – czyli dokładnego sprawdzenia Twojej strony. Badamy strukturę witryny oraz prowadzących do niej linków, wychwytujemy niedociągnięcia techniczne, sprawdzamy unikalność treści, dobieramy również frazy kluczowe dostosowane do specyfiki Twojej działalności. Na tej podstawie opracowujemy plan działań SEO, obejmujących optymalizację techniczną, przygotowanie treści nasyconych frazami kluczowymi oraz pozyskanie wartościowych linków.

Dopasowujemy zakres naszej oferty pozycjonowania stron WWW do potrzeb, oczekiwań i specyfiki Twojego biznesu. Zajmujemy się zarówno pozycjonowaniem lokalnym, jak i SEO dla sklepów internetowych – kompleksowo, rzetelnie i z efektami. Zapraszamy do kontaktu!

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW?

Koszty pozycjonowania stron internetowych różnią się w zależności od zakresu działań (SEO lokalne, ogólnopolskie, na rynkach zagranicznych), profilu Twojej firmy, a także Twojej konkurencji. Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony WWW? Skontaktuj się z nami, podając adres witryny – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę SEO!