👨‍💻 SEO Consulting

Samodzielnie zajmujesz się promocją swojej firmy w Internecie? A może działania pozycjonerskie prowadzone przez firmę zewnętrzną nie przynoszą oczekiwanych efektów? Postaw na konsultacje SEO w SEMBIT! Odpowiemy na wszystkie pytania i wskażemy optymalne rozwiązania SEO dla Twojej strony. Dowiedz się więcej!

Kiedy warto skorzystać z consultingu SEO?

Dynamicznie zmieniający się algorytm Google sprawia, że pozyskana wiedza na temat pozycjonowania dość szybko się dezaktualizuje. Dlatego nawet jeśli Twoja strona kilka lat temu była zoptymalizowana pod kątem wymagań Google, teraz może nie wyświetlać się już na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dlatego też warto skorzystać z konsultacji SEO – w ich trakcie dowiesz się, jak zmieniły się czynniki rankingowe, co należy udoskonalić na stronie oraz jakie linki warto pozyskiwać.

Consulting SEO jest przydatny również na etapie projektowania strony – dzięki opinii eksperta unikniesz podstawowych błędów, które utrudnią pozycjonowanie witryny. Konsultację zalecamy również w przypadku migracji strony lub jej przebudowy – te operacje, przeprowadzone niezgodnie z zaleceniami SEO, mogą znacząco pogorszyć widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania.

Na czym polegają konsultacje SEO?

Borykasz się z problemami z widocznością strony i nie wiesz, z czego mogą one wynikać? Podczas konsultacji SEO Twoja witryna zostanie dokładnie sprawdzona – dowiesz się, czy problemy z pozycjonowaniem wynikają z nałożenia filtra Google, zbyt wolnego ładowania strony, złej struktury serwisu czy nieprawidłowości po stronie serwera. Otrzymasz też wskazówki co do działań, które warto wdrożyć, by pozycjonowanie zaczęło przynosić efekty.

SEO consulting to również dobre rozwiązanie w przypadku witryn w fazie projektu. Doświadczony specjalista SEO zweryfikuje, czy planowana struktura strony będzie właściwa pod kątem pozycjonowania oraz doradzi, co i w jaki sposób wdrożyć, by nowopowstała strona jak najszybciej osiągnęła satysfakcjonującą widoczność w wyszukiwarkach.

Konsultacje SEO w SEMBIT

Jeśli chcesz zweryfikować dotychczasowe działania SEO, planujesz migrację witryny lub całkiem nową stronę oferta konsultacji w SEMBIT jest stworzona dla Ciebie! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technicznych aspektach pozycjonowania szybko wyłapiemy nieprawidłowości na stronie i wskażemy, jak je rozwiązać.

Zakres naszego SEO consultingu obejmuje takie działania jak m.in.:

  • badanie fraz kluczowych,
  • pomoc w projektowaniu serwisów przyjaznych dla użytkowników i robotów wyszukiwarek,
  • doradztwo podczas migracji strony na inną platformę,
  • diagnozowanie przyczyn spadku widoczności,
  • wskazywanie działań, poprawiających indeksację witryny,
  • weryfikacja dotychczasowych działań SEO.

Chcesz, by Twoja strona osiągała jak najwyższe pozycje w Google? Skontaktuj się z nami i umów na konsultację SEO już dziś!